Pristatymas

PRISTATYMO SĄLYGOS

SVARBU!

Užsisakinėjant prekes ir pasirinkus mokėjimą “PayPal” arba “El. bankininkystė ir kiti būdai” mokėjimas turi būti atliekamas iš karto arba ne vėliau kaip per 3 valandas. Vėliau arba kitą dieną atliekami mokėjimai nebėra matomi ir užsakymas neišsiunčiamas.

 

Jeigu nematėte šios informacijos prieš pateikiant užsakymą ir pavedimą atlikote vėliau nei 3 valandos po užsakymo pateikimo, skambinkite telefonu +370 633 99998.

Ačiū už supratingumą! Malonaus apsipirkimo!

PRISTATYMAS LIETUVOJE

trikolagenas.lt užsakymai yra pristatomi naudojantis Venipak kurjerių paslaugomis. Siunta jus pasieks užsakymo metu nurodytu adresu.

 

Prieš gaudami savo užsakymą – iš  Venipakkurjerių gausite SMS žinutę su pristatymo informacija, o tai pat – kurjerio telefono numeriu, kad esant reikalui, galėtume susisiekti su siuntos pristatytoju. Jei Venipakkurjeris dėl Jūsų kaltės negalės pristatyti siuntos (nebūsite nurodytoje vietoje arba kurjeris negalės su Jumis susisiekti telefonu)  – siunta grįš mums atgal. Primename, jog siuntos yra perduodamos tik gavėjui, kurio vardas ir pavardė yra užregistruoti užsakymo metu, nebent būsite nurodę kitaip.

 

SVARBU! Užsakymo metu turi būti nurodytas lietuviškas telefono numeris, kitu atveju kurjeris negalės su jumis susisiekti ir pristatyti siuntinio.

Pristatymo terminas 4 d. d.

Prekių pristatymo kaina Lietuvoje, jeigu prekių krepšelio suma iki 30 eur. – 3,49 eur.

Prekių pristatymo kaina Lietuvoje, jeigu prekių krepšelio suma 30 eur. ir daugiau – NEMOKAMA.

PRISTATYMAS UŽSIENIO ŠALYSE

trikolagenas.lt užsakymai yra pristatomi naudojantis Venipak kurjerių arba Lietuvos pašto paslaugomis. Siunta jus pasieks užsakymo metu nurodytu adresu.

Atlikdami užsakymą atidžiai suveskite savo adresą užsienio šalyje ir savo šalies telefono numerį (pasirinkus pristatymą užsienio šalyje, lietuviškas telefono numeris netinka).

 

SVARBU! Jeigu užsakinėjant siuntinį nerandate savo norimos šalies pristatymui, susisiekite su mumis telefonu +37063399998, el.paštu info@fenoq.lt arba asmenine žinute soc.tinkle Facebook  – FenoQ TriCollagen ir mes padėsime suformuoti užsakymą.

 

Pristatymo terminas – priklausomai nuo šalies pristatymo terminas gali trukti iki 21 d.

 

Prekių pristatymo kaina užsienio šalyse:

  • Pristatimo kaina (nepriklausomai nuo šalies, išskyrus Norvegiją) – 15 Eur.
  • Siuntimo kaina į Norvegiją priklauso nuo užsakymo dydžio. Dėl užsakymo į Norvegiją susisiekite su mumis telefonu +37063399998, el.paštu info@fenoq.lt arba asmenine žinute soc.tinkle Facebook  – FenoQ TriCollagen.